Jotenki saan tälläsen kuvan päähän ku ajattelee sitä et Eeli leikkaa mun hiukset sillee kivasti. Vaikka eihän se tietenkää oikeesti noi sitä leikkaa mutta.. :D Taustal oleva tyyppi on sitte Aatu ja Riikka tos kärsii ku puristan sen kättä liian lujaa :DDDDD ja Eeli hullunkiilto silmis leikkaamassa mun hiuksia :D Joo ja kädet vammaa. En osaa piirtää käsiä xd
Sain piirtopöytäni toimimaan ainakin kahden kuukauden lakkoilun jälkeen joten ajattelin vihdoin harjoitella koulussa oppimiani kuvankäsittelyohjelmien hyödyntämistä.
Tarkoituksena oli hakea Preussi työhön vaan sopivat sävyt ja VÄHÄN hahmotella valoitusta sun muita tähän huonompaan tussaukseen. (Kroppa liian lyhyt ja kapea päähän verrattuna.)