IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Koulu ja opiskelu
Perustettu
1.2.2005
Tilastot
Käyntejä: 11 610 (1.7.2008 alkaen)
Kommentteja: 220
Koko
101 jäsentä
Tyttöjä: 54 (54 %)
Poikia: 47 (46 %)
Keski-ikä
18,3 vuotta
Otos: 72 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 17,9 vuotta
Poikien keski-ikä: 18,7 vuotta

Jäsenet (101)

YöelukkaJake08möllismoge^^peettaJ0_NII-realshinju-juissi_92sakuu-antsa_te-pa--serkkU-olmaxannnau`[]jenny[]Ninn|
« Uudemmat -

DONITSISEPPOheheee:D:D::DLuonut: DONITSISEPPOMaanantai 05.09.2011 12:07

moi meil o tukarikokous... O.o hmm info

rainbowcamelsokeiiii..Luonut: rainbowcamelsTiistai 24.05.2011 14:20

nähtii tänää, et millanen luokka me saadaan........ siis ku ollaa niiden tukareit :D

tosi kiva luokka vaikutti olevan :) mut sit ku ruvettii tekee sellasii tutustumisleikkejä, ni se oli tosi, TOSI kiusallista. XD
okei joo, ymmärtäähän sen. jotkut tapaa vast ekaa kertaa, ja sit pitäis vetää jotai hampaatont eläintä, joo? :
D

ANTEEKS, mut me yritettii XD ehkä ne viel tottuu meihi :D






AI NIIIIIIIIIII JA NIIL ON LENA LV'NÄ ♥ wii ♥

Laursk_Se ois sit 7A ;)Luonut: Laursk_Keskiviikko 11.05.2011 14:46

Tänää viel myöhemmi koululle ottamaan tulevat MOKKERIT tutustumaan toho meijä ehanaan yläkouluun ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aoDsA9PutU4 <--
EEI toki soinu koko päivää päässä :o ^^

Angelskisställasta taas xDDLuonut: AngelskissTorstai 09.12.2010 20:29

huomenna sitte TUKSUNA mopodiskoon <33
oh, how i love to be tukari <69

ssiirirawr[Ei aihetta]Luonut: ssiirirawrPerjantai 27.08.2010 16:23

hihih oli kiva tullaan tutuiksi- päivä tänää :----) vaikka nukuinkin pommiin ... :--D

janikaparas-pööLuonut: janikaparas-Keskiviikko 28.04.2010 08:24

MMMMMuuuustaaaa tulii tukariiiiiii!!! <3

Ps:VAPPEN ÄR TOPPEn<3

ronjäatik tokLuonut: ronjäaTiistai 16.03.2010 21:28

jeij oli hauskinta ! :d

ShiroimllLuonut: ShiroiTorstai 18.02.2010 23:11

Urut

Leikkijöistä muodostetaan urut. Kukin esittää urkupilliä ja yksi urkujen soittajaa Hän painelee kuviteltuja koskettimia ja urut alkavat soida: vasemmalla soivat matalat äänet, oikealla korkeat. Jokainen yrittää jäljitellä urkujen ääniä ja seurata soittajan käsien liikkeitä.


...taitaa tulla hauska lauantaikoulutus :D:D:D:D:D

-janinagmokukaste:DLuonut: -janinagPerjantai 23.10.2009 18:05

Tänää 3 ensimmäist tuntii normaalisti-.-
Sit käytii syömäs, ja sit mentiin jonnekki sählää kaikkee tukareitte kans:D
Sit siin ekaks oltiin sellast sydän juttuuu, et kirjotettii kaikkien niihi sydämmii jotain positiivist, kirjotin tuohimaan siihe sydämmee et, wnb gay läpällä tai ei. :D
Sit oltii ponileikkii, ja sit öö, oli sellane et tyttöpoika parit ja sit tytöl näkkäri suuhu ja tyttö maaha makaamaa, ja sit poika punnertaa siin tytön pääl ja puree siit näkkärist!
Sit oli se MOKUMOKU kaste niiku, et siel oli astia mis oli vettä ja 2 omenaa, kaikki oli räkiny sinne vetää ja purassu niist omenoist ja sit sit siin ku yritti just purasta tukari tunki sen naaman sinne vetee kunnol et se kastuis kunnol,ja sit jauhoist sit sen jälkee etittii sokeri pala, ja syötii ne D:
sit siin meikit levis, ja sen jälkee lähettii koulul.
Siel oli sit tänää moku olympialaiset, siel oli sellane vaatekisa, sit me melkee voitettii, mut sit opettaja tuli valittaa mintul ku minttu otti paidanki pois, sit se sano mintul näi "minttu hei jotain rajaa tä ei oo mikää strippiclubi".! Se olis ollu iha sama asia ku minttu olis ollu uikkareis, rintsikat o iha sama asia.!
Sit päästiin 3. sijal oko olympialaisis, MUT SILTI PARHAI;)
Ja oli siin kyl enemmä lajei, semmone näkkäri syönti, oikeesti ne ketkä ei siin ollu ni ne ei tiedä kui vaikeet se oikeest oli ku se kuiva näkkäri piti syödä!se oli nII VITU KUIVA SITÄ EI SAANU MILLÄÄ NIALASTUU!:S
Sit oli se salibandy maila juttu, siin VOITETTIIN!;)))
Sit oli sellane jätesäkki hyppely! MUT HEI 3. SIJA, AIKA HYVI;)

Millne_KIvakouluu ;DLuonut: Millne_Torstai 22.10.2009 11:50

Ollaan vahtimas seiskoi tietsikkaluokas ;D
« Uudemmat -