IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Harrastukset
Perustettu
4.11.2005
Koko
232 jäsentä
Tyttöjä: 174 (75 %)
Poikia: 58 (25 %)
Keski-ikä
21,7 vuotta
Otos: 159 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 21,5 vuotta
Poikien keski-ikä: 22,3 vuotta
Valvojat
EAM

Jäsenet (232)

Hevitar`anuuupuu-hellosweetheartkamako-77EneStrawberrySauceEAMMisslichShamandalie``^freakNele_ChocoSameli^^Eddisdeadblueberrry-vvilma
« Uudemmat -

ThealexHELLLL YEEAH!Luonut: ThealexSunnuntai 19.02.2012 14:26

Elikkäs ensikeskiviikkona mulle on varattu aika LOVEX:in studiolle Tampereelle, pääsen tekeen Demon mun omasta biisistä :) Oon melkoisen innoissani :D Aika iso juttu kuiteski...

Ja kaikki Ylöjärven kaupungin piikkiin! Ehkä mää en enää hauku tätä paskapaikaks vaan alan ehkä kehuun vähä enempi.. olis syytäki :D

Pitäkää peugguja!

atzuFUCKEDyouLaulajaLuonut: atzuFUCKEDyouTiistai 12.07.2011 00:41

Dodi urbot jozsete löydä mul laulajaa ni mää syön peniksenne. Paistan pannula koreesti. Ja tiedot oli sit Pirkanmaalta 12-15v kokemusta ei tarvi olla kuha normi ääni on hyvä ja false chord screamin, inward scram ja pig squealista plussaa + mitä muit niit on ihsma. Jos ei niin plussaa myös oppimishalukkuudesta. Meinaa täält kitaran takaa voi olla vähä vaikeempi runoilla vokaaleja.

disguise- :):);U(YMgkcfxdjkzLuonut: disguiseKeskiviikko 23.02.2011 21:03

vittuu haluun laulutunneille mutta eheei täällä jumalan selän takan oo semmosist kuultukkaa nii vittu kuulostan sitte harakalta lopun elämääni ku yksityisetki opettajat maksaa varmaa 666euroo. saatana.

-J3rmu-[Ei aihetta]Luonut: -J3rmu-Tiistai 19.10.2010 15:52

mun ja väbän laulu: Harakka ja varis lentää taivaalla tuulet kuljettaa niitä maailmalla. Vanhamies paskoo ojan kulmassa häntä vituttaa kun muut saa käyttää wc:tä, vanhamies paskoo ojan kulmassa häntä vituttaa kun ihmiset katsoo vierestä. Linnutkin yhtyvät suruun ja paskovat taivaalta miehen kurkkuun. Harakka ja varis lentää taivaalla tuulet kuljettaa niitä matkalla. Vanhamies paskoo ojan kulmassa häntä vituttaa kun muut saa käyttää wc:tä, vanhamies paskoo ojan kulmassa häntä vituttaa kun ihmiset katsoo vierestä. Linnutkin yhtyvät suruun ja paskovat taivaalta miehen kurkkuun.

hnna`pitäkää mulle peukkuiLuonut: hnna`Lauantai 21.08.2010 19:43

et pääsen laulutunneille =)=)

en kyl haluu jämähtää tälle tasolle ku ei oo enää annelii !

SerioustrolololloloLuonut: SeriousPerjantai 30.07.2010 17:13


paskamyrsky inc

Oyo[Ei aihetta]Luonut: OyoTiistai 13.07.2010 14:36

Glamorous sky nana-versio lähes kokonaan jo hallussa~

Cellyy66Luonut: CellyyTorstai 03.06.2010 17:48

PARAs

>>>>>>¨

SeriousxDDDDDDDDDDDDDLuonut: SeriousKeskiviikko 26.05.2010 01:50


tsek it out, pitkää aikaa vittu laulanu ja sit täräytin yhtäkkii tollasen, pari kertaa ensi vedin ton ja kuvasin vaa nopee :D:D:DD:D ei oo tarkotus olla mitenkää hyvä, omaks iloks lähinnä taas
edit:::

sama video digikameral kuvattuna

PenceyPrepainiin ja:Luonut: PenceyPrepTiistai 20.04.2010 22:39

tänään oli toi tutkinto tossa jokunen tunti sitte. sain niiltä tuomareilta kehuja taivaisiin asti, ja toki sit kans jotain parannuksen aiheita !
eka kelailin että jaa, menipäin vittua, mut ei vissiin! oon semi tyytyväinen nyt. kiitos henkisestä tuesta @DOWNWAY @iusedto !! <3

ja ei voitu muute ettii sit ton jälkee joku 1h jotai kivaa KAHVILAA mihi voitas mennä. Krissu lähti tapailee alluu ja sit meitsi äiti ja vili pyörittii ympäri keskustaa ja espaa ja eiraa ja voivoi. no, sit lopuks päädyttiin... heseen toho naapuriin.

kuittaan
« Uudemmat -