IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Mielipiteet
Perustettu
17.12.2005
Koko
258 jäsentä
Tyttöjä: 214 (83 %)
Poikia: 44 (17 %)
Keski-ikä
19,2 vuotta
Otos: 129 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 18,8 vuotta
Poikien keski-ikä: 20,9 vuotta
Ylläpitäjä
Yalbert

Jäsenet (258)

`SaanA`|spun|Kurou^julskaappauliiinaMorthvargCordeliahkjjkjkkmillaässinisijofurazhukessimoiiDrownedtotearsembbupembbuMaek|
« Uudemmat - Vanhemmat »

violet--wingsMielipidekeskusteluLuonut: violet--wingsPerjantai 25.02.2011 18:35

Kiisteltiin kaverin kanssa musamausta ja miten meidän musamaku eroaa toisistaan.

Kyllä se räppi on yhä paskaa. Paitsi Raptori.

revittyoi voiLuonut: revittySunnuntai 13.02.2011 10:18

nauratti taas jotkut ihmiset ja heidän pikkumaisuus ja ettei ihmisillä saa olla erilaisia mielipiteitä tai ulkonäöllisiä piirteitä..
(itsehän olen hiton kriittinen mielipiteiteni suhteen jne jne mut moni kaverini ei tosiaankaan ole samaa mieltä, muttei se silti tarkoita ettemme voisi olla ystäviä tai muuten samalla aaltopituudella) :DD
hajottaa kaikenmaailman blogivinkujat (vaikka itse inisen täällä myös, lol) ja maailman-muka-parantajat.
ehkä eniten nauratti yhden inisijän ikäluokka jonka suusta tuli sellaista paskaa että huhhuh johon yksi huomattavasti nuorempi, jopa alaikäinen, vastasi selkokielellä, asiallisesti sekä järjenmukaisesti, tuomittiin hänen ikänsä vuoksi "teiniangstiksi". hienoo että lähempänä ikälopun ikää ei kasveta aikuisiksi.
kyseiset ihmiset vastaavat asiallisiin keskustelukommentteihin tms alatyylisellä ja noloilla tavoilla joista huomaa heidän todellisen henkisentason. he vastaavat selkeään loukkaukseen ja vittuiluun kovin lausein "GTFOO STFUU sainpa tästäkin hyvät naurut hehhee olet paska ja huono ihminen lol lol tapa ittes" vaikka tiedän että koneen takana he itkevät kuin pikkuvauvat ja soittavat äideilleen. :D

ja joo ihmisillä ei saa olla erilaisia mielipiteitä, minulla on lävistyksiä, syön kinkkupiirakkaa, minulla on kiva nojatuoli, ikkunalaudaltani oli tippunut tänään kaktus ruukkuineen. viina on paras ja tupakka kiva ja pandat on söpöjä.

Serviette.Luonut: ServietteSunnuntai 21.11.2010 12:55

Minkä ikäiseltä mä näytän?

Kun en oikein osaa ite sanoa ja kaikki luulee mua aina pikku siskoks, vaik asia on toisin päin, mikä on muuten ärsyttävää.

Ja must tuntuu et kaikki mun ikäset näyttää vanhemmilta tai in pidempiä tai jtn.

revolvekuules kleeeemolaLuonut: revolvePerjantai 11.12.2009 11:43

olen aina oikeassa ja tiedän kaiken

toimitusjohtaja toimitusjohtaja
toimitusjohtaja toimitusjohtaja
toimitusjohtaja toimitusjohtaja
toimitusjohtaja toimitusjohtaja
toimitusjohtaja toimitusjohtaja

oon hyvä säätäjä. Voisitko panna exelin kiinni?
« Uudemmat - Vanhemmat »