IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Elämänkatsomus ja filosofia
Perustettu
26.4.2006
Koko
3 jäsentä
Poikia: 3 (100 %)
Keski-ikä
24,8 vuotta
Otos: 2 jäsentä
Poikien keski-ikä: 24,8 vuotta
Ylläpitäjä
Ozma

Jäsenet (3)

ZaccaronapoleonOzma
« Uudemmat - Vanhemmat »

revittyoi voiLuonut: revittySunnuntai 13.02.2011 10:18

nauratti taas jotkut ihmiset ja heidän pikkumaisuus ja ettei ihmisillä saa olla erilaisia mielipiteitä tai ulkonäöllisiä piirteitä..
(itsehän olen hiton kriittinen mielipiteiteni suhteen jne jne mut moni kaverini ei tosiaankaan ole samaa mieltä, muttei se silti tarkoita ettemme voisi olla ystäviä tai muuten samalla aaltopituudella) :DD
hajottaa kaikenmaailman blogivinkujat (vaikka itse inisen täällä myös, lol) ja maailman-muka-parantajat.
ehkä eniten nauratti yhden inisijän ikäluokka jonka suusta tuli sellaista paskaa että huhhuh johon yksi huomattavasti nuorempi, jopa alaikäinen, vastasi selkokielellä, asiallisesti sekä järjenmukaisesti, tuomittiin hänen ikänsä vuoksi "teiniangstiksi". hienoo että lähempänä ikälopun ikää ei kasveta aikuisiksi.
kyseiset ihmiset vastaavat asiallisiin keskustelukommentteihin tms alatyylisellä ja noloilla tavoilla joista huomaa heidän todellisen henkisentason. he vastaavat selkeään loukkaukseen ja vittuiluun kovin lausein "GTFOO STFUU sainpa tästäkin hyvät naurut hehhee olet paska ja huono ihminen lol lol tapa ittes" vaikka tiedän että koneen takana he itkevät kuin pikkuvauvat ja soittavat äideilleen. :D

ja joo ihmisillä ei saa olla erilaisia mielipiteitä, minulla on lävistyksiä, syön kinkkupiirakkaa, minulla on kiva nojatuoli, ikkunalaudaltani oli tippunut tänään kaktus ruukkuineen. viina on paras ja tupakka kiva ja pandat on söpöjä.
She was like April sky, sunrise in her eyes
Child of light, shining star, fire in her heart
Brightest day, melting snow, breaking through the chill
October and April...


He was like frozen sky in October night
Darkest cloud in the storm, raining from his heart
Coldest snow, deepest thrill tearing down his breathe
October and April


Like hate and love
World's apart
This fatal love was like poison right from the start
Like light and dark
World's apart
This fatal love was like poison right from the start


We were like loaded guns, sacrificed our lives
We were like love and dawn, craving to entwine
Fatal torch, final thrill, love was bound to keep
October and April...
« Uudemmat - Vanhemmat »