no joo... toi on kyl niin legendaarinen lause että :).... mie olin päättänyt et tyttö mennee nukkuun bb:n jälkeen mut sitten tuli suunnitelmiin muutos.. taas... lähdettiinpä sitte baariin yhelle :) no mie ja pauli mentiin yhelle ja make ja piia joi vain limpparii :)
no sit siel oli happy hoursit ja kavereita ja niin päin pois ni valomerkkiin asti siel sit tuli kuite istuttuu ja mie olin ottanu monta ensimmäistä samanlaista :) no ei siin oli se kyl pauliki päissään että :)
ja sit eiköhän me lähetty jatkoille naapuriin ;) ei helvetten ;) no sen pituinen se...
sit aamulla oli ihan hirvee darra ja eiku ouluun... kolme tuntii nukuin peräti :) no okei.. otin siin sit loipparin ;) jota join sit tyyliin pudasjärvi- oulu välin :) ja oksetti niin saatanasti ;)..
noo kävin sitte ostaa hiusvärejä :) sinistä ei löytyny ni piti ottaa vihree :) eli nyt mulla on vihreet hiukset päällä ja pinkit alta :) tosin huomen pitää värjätä uuestaan ku se ei oikein ottanu sitä värii... siis noi mun hiukset :) nyt mulla on niinku suurinpiirtein sateenkaaren värit päässä :)
mut nyt nukkuun et jaksaa huomenna herätä myöhään <3<3<3<3
![[jNNa]](/img/bashi/1x1trans.gif)