IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Televisio ja elokuvat
Perustettu
22.2.2007
Koko
66 jäsentä
Tyttöjä: 40 (61 %)
Poikia: 26 (39 %)
Keski-ikä
21,2 vuotta
Otos: 49 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 21,5 vuotta
Poikien keski-ikä: 20,7 vuotta
Ylläpitäjä
Taas
Valvojat
Gia86

Jäsenet (66)

Psykokiller[karpalo]OEMTbites|egendaKuro-setä__koki__p`etraInKkU^^Rafael^AllisterTallulahSmeagulsampleri89jo-han-naMaryhopenotJunior-
« Uudemmat - Vanhemmat »

emily[Ei aihetta]Luonut: emilyTiistai 06.04.2010 18:31

ACKLESHNNNGGHHLuonut: ACKLESPerjantai 05.02.2010 23:55

jonnalla katottiin Wanted, aaa näin jo toista kertaa ja oli se taas niin loisto

ja taklasin johkun hankeen mut se ei tykänny. hhmph:<
mä pidin kovasti :))
tahon ton DVD:lle 8)

pult_sariKiva viikonloppu!Luonut: pult_sariSunnuntai 11.01.2009 17:01

Viikonloppu on ollu oikeen mukava! Perjantaina käytiin leffassa kattoon Australia ja se oli ihana ja piti vähäsen itkiäkki. Olin Markolla yötä ja lauantaina shoppailin kaks paitaa ja kengät jotka makso vaan 10e! Olin mielissään ja ostettiin myöskin karkkia. Sitte illalla vielä katottiin leffa ja menin kottii ja nukkuin ja aamulla heräsin tännää ihimisten aikaan ja menin kirjastoon lukkeen matikkaa ja bilsaa ja nyt kohta teen kemian läksyt ja meen lenkille ja oon huippu!

jjonnnna-[Ei aihetta]Luonut: jjonnnna-Lauantai 03.01.2009 23:05

katoin wantedin..oli iha ok..=))
RANDOM QUOTE OF THE DAY~!

// In fact, the only thing that I do care about is getting this shit done. //

mirsu-hu0h. :DLuonut: mirsu-Keskiviikko 29.10.2008 17:41

YKS päivä kun olin yksin kotona,niin kallee tuli hakee sellate naapurin poika jota inhoon yli kaiken. Se pimpotti ja si kurkkasin ikkunasta niin huomasin et se oli se ja si menin takas dataa ku en jaksa puhuu se kaa ku se jää juttelee aina siihen ovelle, niin sit en kato menny avaa ovea : D viiden minuutin pääst se tuli uudestaan ja jäi yhen ikkunan etee niin en tienny et se on siinä avasin sellattee pikku ikkunan sälekaihtimia hiukan ja se huomas mut (kai?) : D en saanu niit enää kii niin ne jäi puoliks auki ja si menin äkkii makaa sängyl ettei se huomais mua ja si se koputti siihen ikkunaan : D menin sit takas tietokoneel ku näin et se lähti : D

naaddeWantedLuonut: naaddePerjantai 25.07.2008 00:55

23.7.2008

Kävin ystäväni kanssa katsomassa Wantedin.
Wanted on ehdtottomasti tämän vuoden paras leffa, ellei Batman ole loistavampi.
Wantedissa on kaikkea mitä haluaisi nähdä, siinä on verta,luoteja,actionia ja hieman komediaa.
Näyttelijät olivat loistavia ja story oli kanssa loistava.
Joskus menen katsomaan sen uudelleen ja ostan sen myös DVD:n.

Albessimo[Ei aihetta]Luonut: AlbessimoTiistai 01.07.2008 22:40

ei hemmetti miten joku on voinu antaa tälle yhden tähden?!?! AIVAN LOISTAVA missä leffassa on yhtä hyvä opetus hei hei kertokaa ja noin paljon mahtavia juonenkäänteitä?

_johanna[Ei aihetta]Luonut: _johannaTiistai 01.07.2008 15:01

'TÄNÄÄN LEFFAAN
SAARAN JA SALLIN
KAA :)) EN KYL YHTÄÄN
TIE MITÄ MENNÄÄN KAT-
TOON MUT JOTAI KUMMISKI,! =DD'
« Uudemmat - Vanhemmat »