IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Paikkakunnat ja alueet
Perustettu
Ennen yhteisöajanlaskun alkua
Koko
98 jäsentä
Tyttöjä: 60 (62 %)
Poikia: 38 (38 %)
Keski-ikä
19,7 vuotta
Otos: 45 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 19,0 vuotta
Poikien keski-ikä: 20,6 vuotta

Jäsenet (98)

thisissosecret1hhäiny`tittaIllUser_wlllE_millalovekiiamiiirew_juzu_SereNereROELL3EssijÅmmmatteMelluh_janitaelizaWepeRiinulainen
« Uudemmat -

everawromnom♥Luonut: everawrKeskiviikko 25.01.2012 17:01

03.05. jyväskylä ♥ >
04.05.-06.05. tamperecity ♥ >
06.05. illalla kajaanicity :)!
& 05.05. @ rudirok & juha tapio ;)♥
tyrsky2_300.jpg
+ särkänniemi♥

-P-I-N-J-A-eilen ♥Luonut: -P-I-N-J-A-Sunnuntai 28.08.2011 19:28

Olin si eilen @_soossi_ :n kanssa Särkänniemen lopettajaisissa katsomassa bändejä. Katottiin Lovex:in, Reckless Loven ja Doom Unit:in keikat. Jos rivit olis ollu ni Lovexissa oltiin toisessa rivissä, Recklessissä kolmannessa ja Doom Unitissa otliin ekassa rivissä.

Mä sain nimmareita ja kuvia, tosin kuvat on otettu kännykällä eli laatu on... mitä on. ^^'
Ilotulitus oli myös tosi nätti .Kaiken kaikkiaan eilen oli todella ihana päivä ja viihdyttiin helposti monta tuntia (vaikkei ostettukkaa rannekkeita vaan pelkät alueliput.)

ps,

ja

_soossi_Joo~Luonut: _soossi_Perjantai 26.08.2011 17:19

Oon väsyny... liikkatunti oli melkei 45min liian pitkä x__x

Ja nii. Meen sunnuntaina särkkään^^ Eka kerta tänä kesänä :o Ei oo vaan huvittanu oikee mennä... :D Enkä käy nytkään laitteis vaan aaaaa pelejää ---->

Joo moi xD



Rakastan noita tollasia covereita <3

tiiAmo`: ))))Luonut: tiiAmo`Lauantai 13.08.2011 17:31

huomen miljaparaskaverin kans särkkää (=(=(=== tulee parast !
ny illalla sitte feat jessica&company ! tulee taas kyä jtn nii randomii ! :D
elikkkkäää huomicc ellen yöl ilmesty koneel :) moido<3 - - ->

-JennA-`»Luonut: -JennA-`Sunnuntai 24.07.2011 06:33

Tampere » Särkänniemi » Pitkä kuuma kesä » Sunrise Avenue & Juha Tapio ! 8) ♥

kuitupimuTampereen reissuLuonut: kuitupimuMaanantai 18.07.2011 20:47

Käytiin Tampereella Sallan kanssa. Oltiin yötä Hostel Sofiassa. Tosi kiva paikka ja mukavan viihtyisä, vaikkakin joka kerroksessa oli oma yhteinen suihku ja vessa ja keittiö. Ja huoneissa ei ollu ku vaatekaapin tangot, mutta annettiin palautetta että voisi olla hyllylevytkin pitemmän ajan reissaaville jolla on kasseja urakalla mukana. Tosi hyvät aamupalat 6,5e:n hintaan ja tosi mukava henkilökunta. Kaksi yötä maksoi 4:llä aamupalalla 2:lta 130e. Käytiin Ikeassa, Koskikeskuksessa ja Tampereen keskustassa kaupoilla (Stockmann ja muut). Käytiin katsomassa Pispalan tornia ja juomassa tornissa kahvia ja munkkia. Ja Pyynikinharjulla. Ens vuonna uusiks ehkä suuremmalla budjetilla Jyväskylään ja sit tonne Hostelliin takas yhdeks yöks että kerkee käyä Tampereella shoppailee ja muutaki sekä New Yorkis syömäs. Sitä odotellessa.

Ja sitten hehkutuksia..
- söpöjä poikia
- gliiiittteer
- new york -ravintola (syötiin salaattiateriat 13,5e kpl, mut Cityshopparilla 2kpl = 1 hinta) palvelu pelas ja oli hyvät safkat oikeesti.
- hostelli
- subway
- särkänniemen delfiinit ja koko paikka

kiwatikkari-Luonut: kiwatikkariKeskiviikko 13.07.2011 20:39

SÄRKKIKSEEN HUOMENNA, KIINNOSTUKSEN KIVIVYÖRY LÄHESTYYY..
VYÖRYY YLITSENI..

HYMYPOEKAwhuuLuonut: HYMYPOEKATiistai 05.07.2011 19:42

Se ois si huomenna särkänniemi :) ! Mikä käytännössä tarkottaa 5 tuntii aikasempi herätys mitä on ny tottunu herää:f

panskveikko♥Luonut: panskLauantai 02.07.2011 21:08

gaa torna(a)dos oli darres eli danny torres :D:D::Ddd se näytti edestpäi dannylle mut sivustpai torresille xdxd ::Ddd

SITTEN SIELLÄ OLI JOONA ALIAS VEIKKO
"ja täältä löytyy tutut vanhat ihmiset" :D:D::D:Dd

essssi!Luonut: essssiTorstai 23.06.2011 22:32

huomen särkkiksee med jenna , mari , venny & meri &lt;tuuletus&gt;
« Uudemmat -