Juu ja keskellä viikkoo taas juuaan johannan kans. Driftattii taas vähä ostoskärryil ja käytiin hammaslääkärin, pankin,teboilin ja poliisiaseman katol! Käytiin Bar Anterossaki ja se myyjä huus et;"Te varastitte asiakkaan karpalolonkeron!" :'D Vittu meinas soittaa poliisit. Nii joo ja istuttii jonku auton katon pääl. Pikkasen naarmuilla :SSSS
Saatin poliiseilta heijastimet ;oo sit seuraavana päivänä ne huus et: "Misäs teiän heijastimet on?!" Pakko sanoa, et me ollaan sekasin! Näkisittepä mun mustelmat! Ja mun kännykkä hukku kaljaan ja eipä toimi enää ;o
Kohta lisään kuvii meiän sekoilusta. Ihme khyl ei hävetä hirviästi ;o Krapulas sit piti pyöräillä 12 kilsaa, et mikäs siinä : D 33 astetta lämmintä.
Soitettii 112:seen ja kannuksen poliisiin, et tääl alaikäset vaa ryyppää. Ei ne välittäny mtn. Käski vaan mennä kotia nukkumaan. Ollaan khyl melkosia alkoholisteja, mut eipähän oltu ainoita.
Huhhuh. Tultii johannalle joskus neljän maissa yöllä : D Ajettiin pyöril liikenneympyrää ympäri ja jos tää menee poliisien korville ni me kuollaan : D Nyt ne tölkit sit on poliisiasemalla ja ostoskärry kans : D Et tämmöstä....Nii ja pöllin mä jonku takinki!
johannan versio asiasta...
"...noni oltiin mimmin kans halpahallilla ihan ympäri päissää, sitte siihen tuli liikkuvapoliisi ja anto meille heijastimet :o ei ees huomannu et ollaan päissää.. :o sitte kiivettiin poliisiaseman katolle, sitte teboilin katolla pari kertaa :D::D:D:D:D sitte hammaslääkärin katolle ja viimiseks osuuspankin katolla ::D ja mun joposta on takarengas rikki :<<
NII JA VITTU OLTIIN BAR ANTEROSSA KOLME KERTAA :DD mimmi meni neljännen kerran ni kuulu vaan sieltä sisältä: "VOI JUMALAUTAAA!!" se työntekijä huusi -.- sitte se sano mimmille: "te varastitte asiakkaan karpalo lonkeron!" ja sitte vielä se sano: "soitanko mä vartijan vai poliisin??!" XD vähän paras illtaaa ♥♥♥
ja vittu mä meinattiin rikkoa POLIISIASEMAN ikkuna, ja siinä pihalla olevan auton ikkuna, mut vittu siihen autoon tuli naarmuja ku mun niittivyö osu siihen -.- mimmi meinas murtautua alkoon ja teboilille,, ollaan niin vitun kusipäit ::D :____DDD"
