IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Musiikki
Perustettu
19.3.2010
Tilastot
Käyntejä: 430
Koko
49 jäsentä
Tyttöjä: 43 (88 %)
Poikia: 6 (12 %)
Keski-ikä
21,8 vuotta
Otos: 23 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 21,2 vuotta
Poikien keski-ikä: 24,8 vuotta
Ylläpitäjä
vanichi
Valvojat
vikittyy, miwishin, La-La-La

Jäsenet (49)

vikittyyzehi-M0nk3y-imsocoolitzme_tjffanylausaaespeeemiwishinxviivipihlakaroliinaRozomiDimma_JENYOyaunGi-P375KU

Kuvaus

Hyo-Rin
Real Name: Kim Hyo-jung
Date of Birth: January 11, 1991
Position: Leader, Main Vocal

Bo-ra
Real Name: Yoon Bo-ra
Date of Birth: January 30, 1990
Position: Rap, Vocal

So-Yu
Date of Birth: February 12, 1992
Position: Vocal

Da-som
Date of Birth: June 6, 1993
Position: Vocal

Uusimmat blogimerkinnät

Etkö vielä ole jäsen?

Liity ilmaiseksi

Rekisteröityneenä käyttäjänä voisit

Lukea ja kirjoittaa kommentteja, kirjoittaa blogia ja keskustella muiden käyttäjien kanssa lukuisissa yhteisöissä.