IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Fanclubit
Perustettu
26.8.2010
Tilastot
Käyntejä: 98
Koko
5 jäsentä
Tyttöjä: 5
Keski-ikä
21,3 vuotta
Otos: 5 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 21,3 vuotta
Ylläpitäjä
vikittyy

Jäsenet (5)

vikittyyJassupassuDimma_Yona-villi

Kuvaus

Teen Top
Riki
Lovely Vocal
Real Name : Yoo Chang Hyun
Birthdate : 27th February 1995

Uusimmat blogimerkinnät

  • luonut imsocool 27.02.2011 13:34

    ricky's sweet sixteen omg! :O ♥

Etkö vielä ole jäsen?

Liity ilmaiseksi

Rekisteröityneenä käyttäjänä voisit

Lukea ja kirjoittaa kommentteja, kirjoittaa blogia ja keskustella muiden käyttäjien kanssa lukuisissa yhteisöissä.