IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Musiikki
Perustettu
9.2.2005
Tilastot
Käyntejä: 783 (1.7.2008 alkaen)
Kommentteja: 1
Koko
63 jäsentä
Tyttöjä: 12 (20 %)
Poikia: 51 (80 %)
Keski-ikä
30,7 vuotta
Otos: 47 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 27,1 vuotta
Poikien keski-ikä: 31,4 vuotta
Ylläpitäjä
Amduscias
Valvojat
Jörmungandr, Amduscias

Jäsenet (63)

KothaarDrugzmysticismpurjodzltga^VrjtaivasJultsuRuttoCursarionMyrrysthedeadparrotCrowleyLaureSpiiditohveliJörmungandrRikuturso
« Uudemmat - Vanhemmat »

MetelimestariSzemLuonut: MetelimestariMaanantai 26.04.2010 22:15

Industrial/ambient/glitch/mikälienee -musiikkiprojektini vaihtoi nimeä, koska arvelin, että kukaan ei muistaisi nimeä 3C 295. Uusi nimi on Szem. Se on unkaria ja tarkoittaa silmää.

Szemiä voi kuunnella näillä sivustoilla:
http://www.mikseri.net/szem
http://www.myspace.com/szem

ohmiKootut nettiradiolinkit.Luonut: ohmiSunnuntai 26.07.2009 16:56

Nettiradiolinkkejä: (Electro/Industrial/EBM)
Real Synthetic Audio (Toronto, Canada) :: http://synthetic.org/
Rant Radio (BC, Canada):: http://www.rantmedia.ca/rantradio/
Darkwave Radio (London, UK) :: http://www.live365.com/stations/294704
Digital Gunfire (Wisconsin, USA) :: http://www.digitalgunfire.com/
Real Industrial Radio (California, USA) :: http://realindustrialradio.com/
Digitally Imported: "Future Synthpop" channel (New York, USA) :: http://www.di.fm/futuresynthpop/
Cyberage Radio (Albuquerque, USA) :: http://cyberage.cx/
EBM Radio (Rostock, De) :: http://www.ebm-radio.de/

Nettiradiolinkkejä: (Random)
Radio New Wave 80 (France) :: http://newwave80.virginradio.fr/
24Techno (London, Uk) :: http://24techno.net:8128/listen.pls
Kawaii Radio (Japan?) :: http://kawaii-radio.net/
Digitally Imported: "PsyChill" channel (New York, USA) http://www.di.fm/psychill/
Skit: http://www.wefunkradio.com/show/2002-01-18


Nettiradiolinkkejä: (Ambient & Dark Ambient)
Avaruusromua (Suomi) :: http://areena.yle.fi/haku//uusimmat/hakusana/avaruusromua
StillStream Radio (Texas, USA) :: http://stillstream.com/
Blue Mars Radio :: http://bluemars.org/

Kommentoi listasta puuttuvat löydöt alle -> lisään listaan.
« Uudemmat - Vanhemmat »