IRC-Gallerian tietosuojakäytännöt päivittyvät 25.5.2018 vastaamaan EU:n tietosuoja-asetuksen (GDPR) vaatimuksia. Lue päivitetty Tietosuojaseloste. Lisäksi käyttöehdoissa on tarkennettu ikärajaa ja kohta 6.2 viittaa Suomen lain lisäksi Euroopan unionin lakiin.

IRC-Galleria

GJN

GJN

直立のチョコレート。// ULTIMATE PERKELE

Selaa blogimerkintöjä

(i'll be there~)Sunnuntai 29.04.2012 21:01

ancafe2012.jpg

(>w<)Perjantai 27.04.2012 18:51

LIVE CAFE TOUR 2012
NYAPPY GO AROUND THE WORLD III
~TADAIMA o(≧∀≦)o OKAERI o(≧∀≦)o~

■Tour Dates / City / Venue■
2012/11/3 (Sat) Moscow, Russia / MILK Club
2012/11/4 (Sun) St. Petersburg, Russia / Zal Ozhidaniya
2012/11/6 (Tue) Helsinki, Finland / Nosturi
2012/11/7 (Wed) London, UK / O2 Islington
2012/11/9 (Fri) Amsterdam, the Netherlands / Melkweg
2012/11/10 (Sat) Dortmund, Germany / FZW
2012/11/11 (Sun) München, Germany / Theaterfabrik
2012/11/13 (Tue) Cracow, Poland / Studio Club
2012/11/14 (Wed) Budapest, Hungary / Club 202
2012/11/16 (Fri) Mailand, Italy / Magazzini Generali
2012/11/17 (Sat) Marseille, France / Espace Julien
2012/11/18 (Sun) Paris, France / Bataclan
2012/11/20 (Tue) Berlin, Germany / Astra

(Myyn!)Torstai 26.04.2012 21:26

Laitoin myynti-ilmoituksen anikin foorumiin. Käykääs kattomassa jos jotain kiinnostavaa löytyy~

(Spreading the good music)Torstai 26.04.2012 02:24

(Spreading the good music)Keskiviikko 25.04.2012 00:42

>3

(Myydäkö vaiko ei?)Lauantai 21.04.2012 02:15

Haluis olla hullu, ja myydä manga & anime -hyllynsä tyhjäks, mut onko sit vientiä paljoo? Ja kuitenki tulloo katumapäälle x'D Äänestäkää kummin ois parempi tehä 8c

Myisinkö animet ja mangat?Lauantai 21.04.2012 02:12, 75 vastaajaa

Näytä tulokset
Vastataksesi tähän kyselyyn ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

(sleepy non-chan~)Perjantai 20.04.2012 21:11

Our loved sleepy head~
o0240032011926137200.jpg
--
Picture taken by Nagata Teruki

(kuten ake sanoi)Keskiviikko 18.04.2012 21:49

Öljynvaihto sitten tän viikon käynnissä 8c

(dentisuto)Maanantai 16.04.2012 16:48

Tulos:
1 paikka
--
Tulossa:
lähivuosina viisareiden poisto... leikkauksella

(>____<)Keskiviikko 11.04.2012 05:35

>________________________________<