Tutustu Skunk Girl -meikkeihin Sokoksessa tai Emotionissa. Meikkaa sen jälkeen itsesi tai ystäväsi parhaan taitosi mukaisesti. Ota kuva valmiista meikistä, lisää se kuva-albumiisi ja luokittele Skunk Girl -yhteisöön. Kerro kuvatekstissä mahdollisimman selkeästi ja monipuolisesti luomuksesi työvaiheet. Voit luokitella yhteisöön useita kuvia meikistäsi. Tämä kisa on taidonnäyte – ei mallikilpailu.
Kisan paras meikkaaja pääsee osaksi MSCHIC-tiimiä ja voittaa tuotepalkintoja. Tuomaristossa on kauneudenammattilaisia MSCHICiltä ja Sokokselta sekä Anne Kukkohovi ja Tiia Vanhatapio.
Upeita tuotepalkintoja pojille ja tytöille! Vielä ehdit liittyä Skunk Girl -yhteisöön ja osallistua Makia-takin ja MSCHIC-tuotepalkintojen arvontaan! Miksi savuttomuus on maailman edullisin kauneudenhoitomuoto? Lue Anne Kukkohovin ja asiantuntijalääkäreiden kauneusvinkit: Fressis.fi. Sama osoite kertoo kuinka saat jo alkaneen tupakoinnin loppumaan.
Skunk Girl by MSCHIC -kosmetiikkakokoelma myynnissä Sokos-tavarataloissa sekä Emotion-myymälöissä maanantaista 7.12.2009 alkaen. Tutustu kokoelmaan.
Liityin ihan läpällä tuohon skunk girl-kisaan. Sopisin...
Päätin osallistua tähän kilpailuun kokeillakseni pärjäänkö....
Ole sinäkin savuton,meikitön ja kaunis !!
Hei!
Olen...
Kaverit hei, päätin osallistuu Skunk girl-kilpailuun ja siks...