IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Muut
Perustettu
28.7.2005
Koko
4 jäsentä
Tyttöjä: 4
Keski-ikä
22,5 vuotta
Otos: 3 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 22,5 vuotta
Ylläpitäjä
hemiola
Valvojat
Valkoinenhai

Jäsenet (4)

rustdollhemiolashideValkoinenhai
« Uudemmat -

tasku[Ei aihetta]Luonut: taskuPerjantai 09.12.2011 21:41

moi haluun Pariisiin nyt heti piste com

-ennni-yhyy..Luonut: -ennni-Tiistai 29.03.2011 18:43

Siis nyt kyllä vituttaa, ku Antti ois lauantaina siel Kuopion messuilla ja mul o kaverin synttärit JUURI SILLOIN enkä pääse sinne. enkä ois varmaa muutenkaan päässy ku ei ois ollu kyytii... -.-

nyyh. >____<


eipä sitte nähäkkään... :(

angstangstangstangstangstangstangstangstangst

HemlitOkei nyt kerron!Luonut: HemlitSunnuntai 12.12.2010 19:20

Tiedätte, oon tosi väkivaltanen, en oikeesti oo. Esitän. Ootte varmaan jo tajunnu.
Oon poikamainen, en oikeestaan.
Vihaan kaikkee tyttömäistä, en oikeesti.

Mä näyttelen, myönnän sen. Kukaan ei taida tuntee mua oikeesti. En kerro kaikkee kellekkään, en halua et kukaan tietää kaikkee koska sillon päästän ihmiset lähelleni ja sitä en halua koska ne ihmiset pystyy satuttaan mua. Sitä en halua.

Haluan että kaikki näkee mussa sen puolen millanen haluisin olla, huumorintajunen, kiva, mukava jne. Se ei kuitenkaan onnistu. Koska en vaan pysty muuttaan itteeni. Eli pysyn aina huonoja juttuja omaavana kusipäänä.

Monet laittaa mut kaikissa facebook-jutuissa ''kaikkien kaveri''-kohtaan. Haluan olla kaikkien kaveri koska tiedän miltä tuntuu kun ei oo kavereita. Mulla ei ollu oikeen kavereita ennen tokaa luokkaa ja olin aina yksin.

Oon huomannu että oikeen kukaan ei halua oikeestaan tuntee mua. Aina kun oon kertonu jotain niin tilanne on se että ei kuunnella, jätetään huomioimatta, lähetään vetään, suututaan tai ei jakseta. Haluisin että olis edes yks joka kuuntelis kaikki. Koska jos kerron jonkun jutun yhelle ja toisen toiselle niin se ei toimi koska mun ns ''ongelmat'' on yks kokonaisuus ja ne riippuu kaikki toisistaan.

Tiedän myös että on paljon ihmisiä joilla on suurempi ongelmia, mutta nää on mun mittakaavan ongelmat ja tällai että kukaan ei oikeestaan voi tuomita. Että anteeks.

Ja tajutkaa että jos murjotan, ette voi tulla sillai ''no mikä on'' koska varmaan mä nyt haluan alkaa selittään ''nokun mun koira kuoli ja on vähän vaikeeta ja ankstankst...''

Ja tosiaan jos kerron jotai nii musta siihen ei voi vaan vastata ''aa okei, ikävä tilanne, TIEKS MITÄ MÄ TEIN TÄNÄÄ..''
SIIS HALOO! JOS JOKU ON ALKAMAS KERTOON ONGELMISTAAN NIIN SILLON EI LÄHETÄ LEIPOON PIPAREITA!

MÄKIN OON VALVONU MONIEN TYYPPIEN ONGELMIEN TAKIA KUN OON KUUNNELLU, JA JÄTTÄNY KOKEESEEN LUKEMATTA! MIETTIKÄÄ TÄRKEYSJÄRJESTYS!!! LÄHETTEKÖ MIELUMMIN LEIPOO PIPAREITA JA JÄTTÄÄ YSTÄVÄN ONGELMIENSA KANSSA YKSIN, vaikka ne kuulostaiki naurettavilta??

Ja jos joku tulee tän tekstin perusteella pelkästään kysyyn ''mikä on'' niin pidän sitä vähän tekopyhänä. Oottekste oikeesti niin hyväuskosia kun makaan pulpetilla vittuuntuneena ja sanon ''oon vaan väsyny''!1 USKOTTEKSTE OIKEESTI SEN? miettikää uudestaan, kuka on melkein joka päivä vittuuntunu ja väsyny? kuka oikeesti on hiljaa koko ajan? joku ujo, oonks mä ujo? öööööööö en?

Ja jos joku pitää tätä naurettavana ja semmosena ''haen huomioo''-merkintänä niin ei. En hae huomioo. Haluisin vaan että ihmiset tajuais musta jotain. Mä oikeesti voisin hakata sen joka kommentoi tähän ''lol'' tai vastaavaa.

WobbuffetVITTULuonut: WobbuffetSunnuntai 05.12.2010 14:26

haluan BRIDGEN ;_; mutta en voi toivoa sitä lahjaksikkaan ko minu toivomukset on jo ni kalliita että en varmaan saa ko ne ei muutenkaan halua antaa minu laittaa sitä>:
eipä ois muuta toivottavaa ni niide ois pakko antaa minu laittaa se.
perwwkele.

Ssacred-Luonut: SsacredTiistai 05.10.2010 16:49

Ehhheee jotenki tyhmä ja yksinäine olo ja jotainn.... tekis mieli jäädä taas vaihteeks reeneist oikeest himaa ja vaan ajatella niiiii paljon et pää räjähtää ja joo....................... tyhmäääää ooleeeenn =)

envy``673.Luonut: envy``Sunnuntai 03.10.2010 17:51

Mitä ensviikonloppuna =D?

jooyyEEIIEeeiiiLuonut: jooyySunnuntai 26.07.2009 06:18

mul ei oo ivppii enäää 8<<<<<<<

RAINBOWbox[Ei aihetta]Luonut: RAINBOWboxLauantai 06.06.2009 22:47

oikeesti voijestas ku mullon ohkaset hiukset : <

KukkaisHuora[Ei aihetta]Luonut: KukkaisHuoraMaanantai 18.05.2009 15:36

Hyi. 8<
Minä en pidä kimalaisista .___.
Ne surisevat niin kovin ja sitten ne lentävät päin näköä ;____;

Täällä on yksi.
Tulkaa syömään se, jooko? ;;__;;

SE AHDISTELEE MINUU! D'8

jontttuu:(Luonut: jontttuuLauantai 09.05.2009 13:50

Aleks-

kata sano et mun pitää olla kateellinen ton komeudelle ;(
« Uudemmat -