IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Ruoka ja juoma
Perustettu
17.4.2006
Koko
43 jäsentä
Tyttöjä: 4 (10 %)
Poikia: 39 (90 %)
Keski-ikä
22,8 vuotta
Otos: 35 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 25,0 vuotta
Poikien keski-ikä: 22,6 vuotta

Jäsenet (43)

GayPandaLemmusFLRoadstar_WeperaatomekaanikkoAntti197jambalaija86BloodletterBuablo4120uKriegFeenix^JyyrgenEzioPamppu`
« Uudemmat - Vanhemmat »

StampedeViime yön...Luonut: StampedeTorstai 30.10.2008 08:16

...valvoin kokonaan niinku suunnittelinki Fallout 3:n parissa.

Vituttaa vaan bugi joka kaataa pelin vähän väliä täysin randomeissa kohdissa. Toivottavasti tulee korjaus pian. Ei jaksais rikkoa tunnelmaa joka 5 minuutti sen takia et joutuu käynnistää pelin/joskus koneen uusiks.

Ensivaikutelmat:

EI HITTO KU ON KAUNIS PELI! Ulkonäöllisesti täydellisyyttä hipova.

Paljon on ärsyttäviä Oblivionista tuttuja huonouksia korjailtu, ei peliin tutustuminen ollu läheskään niin tönkköä ku Oblivioniin aikoinaan.

VATS toimii paremmin ku osasin odottaakkaa. Luulin et se on vaa semmonen hassu lisäjuttu jota voi käyttää jos haluu enemmän taktista meininkiä taisteluihin, mut hemmetti tossa ees pärjää kunnol ilman VATSia! Se tuo täydellisesti taktikoinnin muuten actionmaiseen räiskintään. Itseasiassa tossa ei pärjää räiskimällä.

Varmasti HC Fallout-faneilla on paljon valitettavaa tosta ku ei ookkaan enää NIIN roolipelimäinen peli ku ennen, mutta muhun tää ainaki uppoo ku laser pistol radscorpioniin!
« Uudemmat - Vanhemmat »