IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Elämänkatsomus ja filosofia
Perustettu
20.8.2007
Koko
30 jäsentä
Tyttöjä: 4 (14 %)
Poikia: 26 (86 %)
Keski-ikä
19,3 vuotta
Otos: 18 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 17,9 vuotta
Poikien keski-ikä: 19,6 vuotta
Valvojat
AKISTUS, oG-HeGe

Jäsenet (30)

viltso_k_Kertoja_kanisteripossevillegoesrealDeAlCo`sanu`pikkujusu^^niks^^-{John}-aAleksi^^EL-LionShowMuzhuleija92^j4n1^-sönkkö-Osmondi
« Uudemmat - Vanhemmat »

MeRiTa[Ei aihetta]Luonut: MeRiTaTiistai 14.04.2009 13:15

Käytiin tänään perhekerhossa ja siellä oli hauska, kun ihmiset tuli kyselee, että minkä ikänen tuo tyttö on, kun on niin kauheen pieni ja konttaa minkä kintuistaan kerkee <xD> Siellä oli yksi 4 kk ikäinen tyttö ja näytti tosi isolta Meaan verrattuna :)

Kävinpä sitten kaupassa ostamassa pistorasian suojia, kun Mean uusi mielenkiinnon kohde on meidän pistorasiat :D Kiva kun neiti konttaa kauheella vauhilla aina niihin ja yrittää koskea niihin :D Noo, saanpahan mieki vähän liikettä jalkoihin :)

Ostin Mealle myös sukkahousuja :D Mie oikei älykkönä aatteli, että kannattaa ostaa kuitenki isommat sukkikset, kun ne menee kuitenki pitempään ja pesussa kutistuu :D Niinpä ostin kauheesti ajattelematta 100 cm sukkikset <xD> veikkaampa, että ens kesänä vois olla ne ehkä ajankohtaset <xD> Ei toimi näköjään ajatus ihan mukana <xD> kuka oikeesti ostaa 60cm tytölle 100cm sukkikset??? <jännä> <xD>
« Uudemmat - Vanhemmat »