Haaste
Tehtävänanto: paljastan viisi omituista tapaani. Tämän jälkeen valitsen seuraavat viisi ihmistä, jotka haastan tekemään saman perästä. Heidän tulee myös kirjoittaa nämä säännöt merkintäänsä. Linkitän haastamani ihmiset tämän merkinnän loppuun ja käyn ilmoittamassa heidän kommenttilaatikkoihinsa haasteesta ja tästä merkinnästä.
1. Pyrin aina tekemään parhaani, kaikessa, vaikka olisinkin surkea, kaikessa.
2. Puhun usein itsekseni varsinkin kävellessänii yksin "kyllä skitsofrenia aina yksinäisyyden voittaa", sitten huomaan että en ollutkaan yksin.. ja nolotta =) Kun kirjoittelen saatan lausua ääneen kirjottamaani.
3. Olen järjestysfriikki, en saa unta jos tavarat ovat sekaisin. Kaikkilla tavaroilla pitää olla oma paikka. Kaikkia tavaroita käsitellään kuten naista, kukkaa kämmenellä.
4. Väsyn liian helposti asioihin jotka hetki sitten kiehtoi tai kiinnosti. Minulla on 1000 harrastusta.
5. Olen laiska!
Minä haastan: (miten h...etissä mä saan kerättyä viisi ihmistä 8| ???) Noh.. kaikki jotka sattuvat tämän lukemaan =/ (ei oo tarpeeksi monta tuttua)
Minut haastoi: tiksutin