IRC-Galleria

*MIRAMURUINEN olis käyttäny mun koirat et olisin päässy lohjalle mut reissu tosin peruuntu :/

*TERHOSENI olisin alkoholisoitunut taas täysin ja vatsalihasten nauruterepia olis unohtunu ;)

*MIKKOSENI olis jääny mun turvavarusteltu riesa tienposkeen tai leimahtanu liekkeihin ilman mun puhelinkorjaajaa ja hommasta selvittiin nappulaa painamalla :)

*TURTSASENI mun tunkki olis lentäny mettään ja itku silmään ku vanteetkin on killissä mutta nyt pystyy taas rullaa eteenpäin kiitos rakas rengasasentaja <3

*KARPAASI oon aina halunnu nähä ruskeen miehen boxereissa ;) ja herättää sen ah niin suloisointuisella äänelläni ja tietty repimällä mun autoa rassaamaan :DDD

*ÄITEE vaikka välit ovat mitkä ovat niin nyt minä voin todella olla avuksi ja ruokaakin on taas kaapissa =)

*** sitten te kaikki muut jotka päivittäin saavat minut hymyilemään :) en ehkä tarpeeksi usein jaksa teitä muistuttaa siitä kuinka paljon teistä välitän mutta toivottavasti jokainen jolla paikka mun elämässä ja sydämessä on sen tietää <3<3<3 kiitos rakkaat x))))

Etkö vielä ole jäsen?

Liity ilmaiseksi

Rekisteröityneenä käyttäjänä voisit

Lukea ja kirjoittaa kommentteja, kirjoittaa blogia ja keskustella muiden käyttäjien kanssa lukuisissa yhteisöissä.